Username: 
  Password: 

2018 SDDA
Team Schedules - SDDA B2003 Flight 2 South
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://2018sdda.affinitysoccer.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=587E7C21-E35E-4B38-B402-2A42C94B453F&tournamentguid=FCDE1B3D-ABB2-4C7D-96AB-37C5920A2A10&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
  
Group -- A
A1 : AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez
A2 : Aztecs FC B03 Elite 1
A3 : Rebels Soccer Club - B03 Premier
A4 : Albion SC B03 Academy - Franklin
A5 : Hotspurs USA - B2003 Premier
A6 : SD United B2003 Black

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493600  Robb Field  02:00 PM  3 A4 vs A5Albion SC B03 Academy - Franklinvs.Hotspurs USA - B2003 Premier
 493598  Chula Vista Comm Park  03:50 PM  1 A3 vs A6Rebels Soccer Club - B03 Premiervs.SD United B2003 Black
 493599  Discovery Park  07:00 PM  1 A1 vs A2AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavezvs.Aztecs FC B03 Elite 1

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493603  Palm Ridge Park  08:00 AM  6 A2 vs A4Aztecs FC B03 Elite 1vs.Albion SC B03 Academy - Franklin
 493601  Los Coches Creek MS  08:00 AM  1 A5 vs A6Hotspurs USA - B2003 Premiervs.SD United B2003 Black
 493602  Bonita Vista MS  12:40 PM  1 A1 vs A3AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavezvs.Rebels Soccer Club - B03 Premier

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493605  Meridian ES  10:00 AM  2 A5 vs A3Hotspurs USA - B2003 Premiervs.Rebels Soccer Club - B03 Premier
 493606  Robb Field  12:00 PM  5 A4 vs A1Albion SC B03 Academy - Franklinvs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez
 493604  Albert Van Zanten Park  12:30 PM  1 A6 vs A2SD United B2003 Blackvs.Aztecs FC B03 Elite 1

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493608  Harvest Park  09:40 AM  1 A1 vs A5AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavezvs.Hotspurs USA - B2003 Premier
 493607  Montgomery Waller Park  12:40 PM  1 A2 vs A3Aztecs FC B03 Elite 1vs.Rebels Soccer Club - B03 Premier
 493609  Albert Van Zanten Park  01:00 PM  1 A6 vs A4SD United B2003 Blackvs.Albion SC B03 Academy - Franklin

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493610  Cuyamaca College  10:40 AM  1 A6 vs A1SD United B2003 Blackvs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez
 493611  Southwestern College  11:40 AM  6 A3 vs A4Rebels Soccer Club - B03 Premiervs.Albion SC B03 Academy - Franklin
 493612  Montgomery Waller Park  01:00 PM  1 A2 vs A5Aztecs FC B03 Elite 1vs.Hotspurs USA - B2003 Premier

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493613  Cuyamaca College  12:50 PM  1 A6 vs A3SD United B2003 Blackvs.Rebels Soccer Club - B03 Premier
 493614  Palm Ridge Park  01:00 PM  6 A2 vs A1Aztecs FC B03 Elite 1vs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez
 493615  Meridian ES  01:30 PM  2 A5 vs A4Hotspurs USA - B2003 Premiervs.Albion SC B03 Academy - Franklin

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493617  Southwestern College  11:40 AM  6 A3 vs A1Rebels Soccer Club - B03 Premiervs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez
 493618  Robb Field  12:00 PM  5 A4 vs A2Albion SC B03 Academy - Franklinvs.Aztecs FC B03 Elite 1
 493616  Albert Van Zanten Park  01:00 PM  1 A6 vs A5SD United B2003 Blackvs.Hotspurs USA - B2003 Premier

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493619  Palm Ridge Park  09:40 AM  6 A2 vs A6Aztecs FC B03 Elite 1vs.SD United B2003 Black
 493620  All Seasons  01:30 PM  1 A3 vs A5Rebels Soccer Club - B03 Premiervs.Hotspurs USA - B2003 Premier
 493621  Harvest Park  04:00 PM  1 A1 vs A4AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavezvs.Albion SC B03 Academy - Franklin

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493622  All Seasons  08:00 AM  1 A3 vs A2Rebels Soccer Club - B03 Premiervs.Aztecs FC B03 Elite 1
 493624  Robb Field  01:30 PM  5 A4 vs A6Albion SC B03 Academy - Franklinvs.SD United B2003 Black
 493623  Meridian ES  01:30 PM  2 A5 vs A1Hotspurs USA - B2003 Premiervs.AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavez

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 493627  Los Coches Creek MS  12:30 PM  1 A5 vs A2Hotspurs USA - B2003 Premiervs.Aztecs FC B03 Elite 1
 493626  Robb Field  02:00 PM  5 A4 vs A3Albion SC B03 Academy - Franklinvs.Rebels Soccer Club - B03 Premier
 493625  Discovery Park  03:30 PM  1 A1 vs A6AYSO Matrix Bonita B2003 - Chavezvs.SD United B2003 Black






Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.