Username: 
  Password: 

2018 SDDA
Team Schedules - SDDA B2000 Flight 2 Blue
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://2018sdda.affinitysoccer.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=4696947C-E377-446F-80F6-21D52C4D9D3E&tournamentguid=FCDE1B3D-ABB2-4C7D-96AB-37C5920A2A10&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A      




Winner of bracket based on total points after round robin play.
  
Group -- A
A1 : Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
A2 : Vista Storm SC - B2001 Red
A3 : Atlante SD J Villanueva
A4 : Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain
A5 : Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts
A6 : Hurricanes B00
A7 : Rebels Soccer Club - B01 Premier
A8 : San Marcos Revolution - B2001 Green
A9 : DMCV Sharks B2001 - Ortiz
A10 : Barcelona Cantera - B2001 - Blue

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500827  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  2 A1 vs A9Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYLvs.DMCV Sharks B2001 - Ortiz
 500826  Encinitas Community Park  02:00 PM  4 A4 vs A2Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClainvs.Vista Storm SC - B2001 Red
 500825  Arbolitos Sports Park  03:30 PM  2 A5 vs A8Poway Vaqueros SC - B2000 Craftsvs.San Marcos Revolution - B2001 Green
 500824  Cole Grade  03:40 PM  1 A6 vs A7Hurricanes B00vs.Rebels Soccer Club - B01 Premier
 500828  Cesar Chavez Park  06:00 PM  1 A3 vs A10Atlante SD J Villanuevavs.Barcelona Cantera - B2001 - Blue

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500833  SoCal Soccer Complex  08:30 AM  1 A1 vs A3Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYLvs.Atlante SD J Villanueva
 500829  Monte Vista HS  09:00 AM  1 A10 vs A5Barcelona Cantera - B2001 - Bluevs.Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts
 500831  Southwestern College  11:40 AM  6 A7 vs A8Rebels Soccer Club - B01 Premiervs.San Marcos Revolution - B2001 Green
 500830  Vista High School  02:20 PM  1 A2 vs A4Vista Storm SC - B2001 Redvs.Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain
 500832  Ashley Falls Park  02:55 PM  2 A9 vs A6DMCV Sharks B2001 - Ortizvs.Hurricanes B00

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500838  Arbolitos Sports Park  10:40 AM  2 A5 vs A3Poway Vaqueros SC - B2000 Craftsvs.Atlante SD J Villanueva
 500836  Palomar College Minkoff Field  11:30 AM  1 A8 vs A9San Marcos Revolution - B2001 Greenvs.DMCV Sharks B2001 - Ortiz
 500834  Encinitas Community Park  11:40 AM  4 A4 vs A1Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClainvs.Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
 500835  Cole Grade  01:30 PM  1 A6 vs A2Hurricanes B00vs.Vista Storm SC - B2001 Red
 500837  Rancho del Rey MS  05:10 PM  1 A7 vs A10Rebels Soccer Club - B01 Premiervs.Barcelona Cantera - B2001 - Blue

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500840  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  1 A1 vs A5Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYLvs.Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts
 500839  Cesar Chavez Park  08:00 AM  1 A3 vs A7Atlante SD J Villanuevavs.Rebels Soccer Club - B01 Premier
 500841  Palomar College Minkoff Field  09:40 AM  1 A8 vs A2San Marcos Revolution - B2001 Greenvs.Vista Storm SC - B2001 Red
 500843  Ocean Air Park  01:45 PM  1 A9 vs A10DMCV Sharks B2001 - Ortizvs.Barcelona Cantera - B2001 - Blue
 500842  Cole Grade  04:20 PM  1 A6 vs A4Hurricanes B00vs.Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500847  Cole Grade  08:00 AM  1 A6 vs A1Hurricanes B00vs.Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
 500848  Ashley Falls Park  08:00 AM  1 A9 vs A3DMCV Sharks B2001 - Ortizvs.Atlante SD J Villanueva
 500846  All Seasons  09:50 AM  1 A7 vs A5Rebels Soccer Club - B01 Premiervs.Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts
 500844  Monte Vista HS  02:00 PM  1 A10 vs A2Barcelona Cantera - B2001 - Bluevs.Vista Storm SC - B2001 Red
 500845  Palomar College Minkoff Field  05:00 PM  1 A8 vs A4San Marcos Revolution - B2001 Greenvs.Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500851  Monte Vista HS  10:30 AM  1 A10 vs A4Barcelona Cantera - B2001 - Bluevs.Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain
 500850  Chula Vista Comm Park  02:00 PM  1 A7 vs A1Rebels Soccer Club - B01 Premiervs.Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
 500852  Arbolitos Sports Park  03:50 PM  2 A5 vs A9Poway Vaqueros SC - B2000 Craftsvs.DMCV Sharks B2001 - Ortiz
 500849  Vista Community Sports Park  05:30 PM  1 A2 vs A3Vista Storm SC - B2001 Redvs.Atlante SD J Villanueva
 500853  Palomar College Minkoff Field  07:50 PM  1 A8 vs A6San Marcos Revolution - B2001 Greenvs.Hurricanes B00

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500858  Larsen Field  02:00 PM  2 A3 vs A4Atlante SD J Villanuevavs.Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClain
 500857  Cole Grade  02:00 PM  1 A6 vs A10Hurricanes B00vs.Barcelona Cantera - B2001 - Blue
 500856  Ashley Falls Park  02:00 PM  2 A9 vs A7DMCV Sharks B2001 - Ortizvs.Rebels Soccer Club - B01 Premier
 500854  Valley ES  03:50 PM  1 A5 vs A2Poway Vaqueros SC - B2000 Craftsvs.Vista Storm SC - B2001 Red
 500855  Mance Buchanon Park  07:40 PM  2 A1 vs A8Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYLvs.San Marcos Revolution - B2001 Green

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500862  San Diegeuito Academy HS  09:45 AM  1 A9 vs A1DMCV Sharks B2001 - Ortizvs.Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
 500859  Encinitas Community Park  11:40 AM  4 A4 vs A5Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClainvs.Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts
 500863  Monte Vista HS  01:45 PM  1 A10 vs A8Barcelona Cantera - B2001 - Bluevs.San Marcos Revolution - B2001 Green
 500861  Cesar Chavez Park  04:00 PM  1 A3 vs A6Atlante SD J Villanuevavs.Hurricanes B00
 500860  Vista Community Sports Park  04:40 PM  1 A2 vs A7Vista Storm SC - B2001 Redvs.Rebels Soccer Club - B01 Premier

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500866  SoCal Soccer Complex  08:00 AM  1 A1 vs A10Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYLvs.Barcelona Cantera - B2001 - Blue
 500865  Meadowbrook MS  09:50 AM  3 A5 vs A6Poway Vaqueros SC - B2000 Craftsvs.Hurricanes B00
 500867  Vista Community Sports Park  03:40 PM  2 A2 vs A9Vista Storm SC - B2001 Redvs.DMCV Sharks B2001 - Ortiz
 500868  Ocean View MS  04:00 PM  1 A3 vs A8Atlante SD J Villanuevavs.San Marcos Revolution - B2001 Green
 500864  Cardiff Sports Park  06:30 PM  1 A4 vs A7Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClainvs.Rebels Soccer Club - B01 Premier

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 500873  Monte Vista HS  12:15 PM  1 A10 vs A3Barcelona Cantera - B2001 - Bluevs.Atlante SD J Villanueva
 500869  Chula Vista Comm Park  03:50 PM  1 A7 vs A6Rebels Soccer Club - B01 Premiervs.Hurricanes B00
 500872  Vista Community Sports Park  04:20 PM  1 A2 vs A1Vista Storm SC - B2001 Redvs.Oceanside Breakers - B00/01 Blk SYL
 500871  Cardiff Sports Park  04:50 PM  1 A4 vs A9Cardiff Mustangs -B2000-01 Red McClainvs.DMCV Sharks B2001 - Ortiz
 500870  Palomar College Minkoff Field  07:20 PM  1 A8 vs A5San Marcos Revolution - B2001 Greenvs.Poway Vaqueros SC - B2000 Crafts






Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.